HAKKIMIZDA

2001 yılında kurulan firmamız tarım sektöründe Zirai ilaç,Tohum,Gübre ve Damla sulama sistemleri üzerine çalışmakta iken 2005 yılında TOPRAK BAHÇE TARIM VE ZİRAİ ÜRÜNLERİ SAN TİÇ LTD ŞTİ ünvanı altında şirketleşerek Tarım;Bahçe,İnşaat,Sulama,Hırdavat ve birçok makina ve yedek parçanın yanında satmış olduğu ürünlere servis ve yedek parça hizmetide vererek sektörde güvenli bir yer edinmiştir.

Sosyal sorumluluk bilincinde her yıl üniversitede okuyan öğrencilere burs imkanı sağlamakta olan firmamız

bünyesinde çalışan 4 adet ziraat mühendisi ile  bölgesinde faaliyet gösteren firmalar içinde en profesyonel firmadır.

Görsel,yazılı ve sosyal medya reklamları yanında promosyon ürünlerle pazara yeni girmiş ürünlerin tanıtımını aktif bir şekilde yapmakta ve kullanıcılara bu konuda gerekli bilgi ve beceriler aktarmaktadır.

Her zaman ve her alanda mutlu tüketiciler görmeyi hedefleyen bir firmayızBu anlamda birebir tüketici ilişkisini tek strateji olarak benimsemekteyiz. Her geçen gün servis ve kalitemizi arttırarak, hem kullanıcılarımıza hem de sosyal-ekolojik yaşama saygı göstererek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sektörde öncü firmalar arasındaki yerimizi daha büyük hedeflere taşıyabilmek için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi ve güvenilirliğimizi artırmaya çalışmaktayız.

Pazardaki uzmanlığımız, yılların vermiş olduğu tecrübemiz, genç ve dinamik insan gücümüz, her geçen gün yenilenen alt yapımız, yurtiçi şubelerimiz ile siz değerli iş ortaklarımıza ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler sunarak hizmet vermeye gayret etmekteyiz.

Hep beraber daha güzel yarınlara ve verimli topraklarımızda üretimin bol olduğu günlere kavuşmak dileğimizle…